Partnerzy

Szukając partnerów stawiam na takie firmy i instytucje, które - podobnie jak my - chcą zmieniać świat, dzielić się i inspirować innych swoją pasją...
Radek Brzózka
Radek Brzózka
Założyciel

Główny partner naukowy

Naukowcy należący do stowarzyszenia Rzecznicy Nauki są autorami scenariuszy zajęć w poszczególnych blokach tematycznych. 

Na co dzień są bardzo aktywnymi popularyzatorami tematów, którymi zajmują się zawodowo. Występują w telewizji, prowadzą otwarte wykłady i biorą udział w wielu wydarzeniach promujących naukę (festiwale i pikniki naukowe, itp.).

Nasza współpraca rozpoczęła się od luźnej rozmowy na jednej konferencji organizowanych w Centrum Nauki Kopernik. Od razu zaiskrzyło – mieliśmy głowy pełne pomysłów, a w naszych oczach widać było błysk ekscytacji. 

Teraz robimy wszystko, by te emocje poczuły także dzieci biorące udział w obozach AlphaCamp. Biorąc pod uwagę tworzoną przez Rzeczników Nauki narrację, nie powinno być z tym najmniejszego problemu!

 

Główny partner technologiczny

Szukając platformy sprzętowej, na której moglibyśmy prowadzić zajęcia z robotyki Skriboty okazały się idealnym rozwiązaniem. 

Drukowane od podstaw na drukarkach 3D zostały stworzone z myślą o młodych odkrywcach, którzy chcą poznać zasady działania i współpracy z robotami.

Skriware stworzyli pasjonaci druku 3D, którzy szybko odkryli w sobie pasję do zmieniania edukacji. 

Dzięki współpracy mamy szansę wspólnie zmieniać świat na lepsze!