O nas

Obozy Naukowe AlphaCamp

Kim jesteśmy?

Witajcie! 

Nazywam się Radek Brzózka. W 2018 roku rozpocząłem przygotowania do pierwszej edycji obozów naukowych AlphaCamp, która odbędzie się latem 2019 roku. Zaprosiłem do współpracy wspaniałych ludzi, których poznałem na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. To naukowcy, pasjonaci nauki i menadżerowie

Moim celem jest stworzenie miejsca, w którym młodzi ludzie będą inspirowani wiedzą i nauką. W którym eksperyment będzie naturalną formą zabawy. Chcę zachęcać dzieciaki do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, do rozumienia świata i jego zmieniania!

Letnie obozy to jedno z najciekawszych doświadczeń dla młodego człowieka. To także spore wyzwanie – zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. No i oczywiście organizatorów! Nie chcemy zawieść Waszych oczekiwań.

Stworzyłem AlphaCamp mając na swoim koncie wiele obozów jako ich uczestnik, ale też jako doświadczony popularyzator nauki. Wspólnie ze swoim zespołem zrobimy wszystko, aby Wasze dzieci przeżyły na naszych obozach przygodę życia!

Czekamy na Ciebie

Zapisz swoje dziecko

Lato 2019 to początek obozów naukowych AlphaCamp – początek historii, którą chcemy tworzyć z Wami. W kolejnych latach będziemy rozwijać swoją ofertę tak, by rosła razem z Twoim dzieckiem.

Zaczynamy fascynującą przygodę! Zapraszam na pokład! 

Odtwórz wideo
SKontaktuj się z nami

Zadaj pytanie

Chętnie korzystamy z Waszych sugestii i odpowiadamy na wszelkie pytania. 

Częste pytania

FAQ

Oto odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Zanim wyślesz wiadomość, sprawdź czy nie odpowiedzieliśmy już na Twoje wątpliwości:

AlphaCamp to edukacyjne obozy letnie dla dzieci. Znakiem rozpoznawczym AlphaCampów jest ich multidyscyplinarność oraz autorskie programy.

Tegoroczne obozy organizowane są w Krasnobrodzie na Roztoczu. Więcej informacji o ośrodku oraz terminach turnusów znajdziesz na specjalnej podstronie tutaj.

Edycja AlphaCamp Lato 2019 przeznaczona jest dla dzieci w wieku 10-14. W kolejnych sezonach będziemy organizowali zajęcia zarówno dla dzieci młodszych, niż 10 lat i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. 

Zgodnie z zasadami prawdopodobieństwa nie możemy wykluczyć pytań, na które nie będziemy znali odpowiedzi.

Ale jesteśmy w stałym kontakcie z ekspertami – jeżeli nasi edukatorzy nie będą w stanie odpowiedzieć na pytanie uczestnika, zorganizujemy sesję Q&A z autorami scenariuszy.

Możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania dzieciaków jest dla nas absolutnym priorytetem.

W tej chwili nie, ale planujemy organizację zielonych i białych szkół w niedalekiej przyszłości.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje – w tym ogłoszenia o naborze na kolejne turnusy.