O nas

Radek Brzózka
Obozy Naukowe AlphaCamp

Kim jesteśmy?

Witajcie! 

Nazywam się Radek Brzózka. W 2018 roku rozpocząłem przygotowania do organizacji obozów naukowych AlphaCamp, których pierwsza edycja odbyła się latem 2019 roku. Zaprosiłem do współpracy wspaniałych ludzi, których poznałem na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. To naukowcy, pasjonaci nauki i menadżerowie

Moim celem jest stworzenie miejsca, w którym młodzi ludzie będą inspirowani wiedzą i nauką. W którym eksperyment będzie naturalną formą zabawy. Chcę zachęcać dzieciaki do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, do rozumienia świata i jego zmieniania!

Letnie obozy to jedno z najciekawszych doświadczeń dla młodego człowieka. To także spore wyzwanie – zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. No i oczywiście organizatorów! Nie chcemy zawieść Waszych oczekiwań.

Stworzyłem AlphaCamp mając na swoim koncie wiele obozów jako ich uczestnik, ale też jako doświadczony popularyzator nauki. Wspólnie ze swoim zespołem zrobimy wszystko, aby Wasze dzieci przeżyły na naszych obozach przygodę życia!

Jesteśmy miłośnikami nauki i aktywnego spędzania czasu. swoją pasją DZIELimy SIĘ z Dziećmi i młodzieżą

Dla nas świat pełen jest niesamowitych inspiracji. Nasze zmysły otwarte są na nowe doświadczenia – słuchamy, patrzymy, czujemy – a potem projektujemy i tworzymy! Obozy naukowe AlphaCamp i obozy aktywne AlphaCamp to nieustająca zabawa w odkrywanie i poznawanie świata.

Autorski program

Jesteśmy popularyzatorami nauki i animatorami – dzielenie się pasją do wiedzy mamy we krwi! Nasze obozy naukowe i aktywne campy powstają na bazie wieloletnich doświadczeń oraz kontaktów ze światem edukacji i nauki.

Edukatorzy

Nasi instruktorzy i animatorzy to pasjonaci nauki, techniki i aktywnego trybu życia, którzy mają duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Przekazują nie tylko wiedzę, ale pokazują też jak z niej korzystać.

Szerokie horyzonty

Każdy dzień to nowa wiedza, umiejętności i wyzwania, które natychmiast wykorzystujemy do rozwiązywania ciekawych zadań. 

Wszyscy są zwycięzcami!

Czekamy na Ciebie

Zapisz swoje dziecko

Lato 2020 to ciąg dalszy historii obozów naukowych AlphaCamp – historii, którą chcemy tworzyć z Wami. W porównaniu z ubiegłym rokiem nasza oferta wzbogaciła się o dwa nowe formaty obozów – informatyczny i aktywny. Pojawimy się także w nowych miejscach podbijając kolejne regiony Polski!

Zaczynamy fascynującą przygodę! Zapraszam na pokład! 

SKontaktuj się z nami

Zadaj pytanie

Chętnie korzystamy z Waszych sugestii i odpowiadamy na wszelkie pytania.

  Częste pytania

  FAQ

  Oto odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Zanim wyślesz wiadomość, sprawdź czy nie odpowiedzieliśmy już na Twoje wątpliwości:

  AlphaCamp to edukacyjne obozy letnie dla dzieci. Znakiem rozpoznawczym AlphaCampów jest ich multidyscyplinarność oraz autorskie programy.

  Od 2021 roku organizujemy obozy w dodatkowych formułach:

  • zaklinacze robotów – wprowadzenie do świata internetu rzeczy, tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne, rozwój analitycznego myślenia
  • przygodowe – stawiamy na mądrą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu
  • maturalne – wspólnie z firmą Naukowców Dwóch intensywnie przygotowujemy do egzaminów maturalnych z wybranych przedmiotów

  Informacje o terminach i lokalizacji poszczególnych obozów znajdziesz w menu u góry strony w zakładce Obozy AlphaCamp -> Kalendarz i cennik.

  AlphaCampy przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-15 lat oraz uczniów przygotowujących się do matury (dowolna klasa szkoły ponadpodstawowej).

  Zgodnie z zasadami prawdopodobieństwa nie możemy wykluczyć pytań, na które nie będziemy znali odpowiedzi.

  Ale jesteśmy w stałym kontakcie z ekspertami – jeżeli nasi edukatorzy nie będą w stanie odpowiedzieć na pytanie uczestnika, zorganizujemy sesję Q&A z autorami scenariuszy.

  Możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania dzieciaków jest dla nas absolutnym priorytetem.

  W tej chwili nie, ale planujemy organizację zielonych i białych szkół w niedalekiej przyszłości.

  Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje – w tym ogłoszenia o naborze na kolejne turnusy.