Obóz Przygodowo - Aktywny AlphaCamp

Nie zapominamy o tym, że lato to przede wszystkim wakacje i dobra zabawa – bez przerwy!

Inspiracja, edukacja, rozrywka

Obozy Przygodowe AlphaCamp

Wakacje z przygodowym scenariuszem

Obozy AlphaCamp przygodowo-aktywne to niekończąca się zabawa przebiegająca według fabularnego scenariusza. Realizując ten profil tematyczny wzięliśmy pod uwagę wszystkie sugestie uczestników i rodziców z ubiegłych sezonów. 

Efekt – to jeden z najlepszych obozów letnich w Polsce! Zresztą oceńcie sami!

Obozy Aktywne AlphaCamp
Oferta last minute

SUPER OKAZJA - taniej nie będzie!

Czerwiec zaczynamy od Dnia Dziecka i z niecierpliwością odliczamy ostatnie dni do rozpoczęcia wakacji. 

Aby umilić Wam i kochanym Urwisom ten czas, mamy ostateczną promocję – tniemy ceny do nieprzyzwoicie niskiego poziomu. TANIEJ NIE BĘDZIE! Koniecznie sprawdź ceny na stronie Kalendarz Lato 2021.

3

Strefy tematyczne realizowane podczas całego obozu: kreatywna, terenowa i rozrywkowa (patrz dalej)

120%

Zaplanowaliśmy pobyt w 120%! To nie żart – jesteśmy gotowi wypełnić czas ciekawymi zajęciami bez względu na pogodę!

 

Strefa kreatywna to zajęcia pobudzające wyobraźnię i rozwijające umiejętności tworzenia – w ramach letniej manufaktury AlphaCamp wyprodukujemy też pamiątki z wyjazdu, a podczas święta kolorów zrobimy zdjęcia, którymi dzieciaki będą długo chwaliły się swoim kolegom i koleżankom.

Strefa rozrywkowa to nasz sposób na zagospodarowanie godzin popołudniowych i wieczornych. Oprócz zabaw przy muzyce, kiełbasek pieczonych nad ogniskiem mamy też zestaw gier wymagających współpracy w grupie, chłodnej kalkulacji i odnalezienia w sobie gwiazdy wieczoru!

Strefa terenowa to zajęcia wykorzystujące piękną okolicę w obu lokalizacjach. Nauczymy obozowiczów posługiwania się mapą i kompasem podczas poszukiwania ukrytych skarbów. Geocaching zamieni naszych przygodowców w ekspertów od nawigacji. Gry sprawnościowe uruchomią gen rywalizacji, ale przede wsztykim dostarczą mnóstwa świetnej zabawy.

Noc to też świetny czas by zrobić coś szalonego! Dla chętnych zorganizujemy nocleg pod gołym niebem – spać będziemy w lesie, na hamakach (jeśli tylko pozwoli na to pogoda). W ramach strefy terenowej zorganizujemy też nocny rajd oparty na intrygującym scenariuszu przygotowanym przez nasze ekspertki.

Dlaczego warto wysłać dziecko na nasz obóz przygodowy?

Obozy naukowe AlphaCamp - radość i nauka!
Świetna zabawa
dzięki doświadczonym wychowawcom i animatorom
Zadaniem naszych animatorów jest zagospodarowanie każdej minuty! Oprócz wielu zewnętrznych atrakcji (o których piszemy dalej) stawiamy na mądrą i inspirującą zabawę - gry terenowe, konkursy, wieczory talentów, leśne rajdy i wiele, wiele innych.
AlphaCamp naukowy - park linowy
Atrakcje dodatkowe
każdego dnia coś nowego
Spływy kajakowe, wyścigi na rowerach wodnych, warsztaty z survivalu, parki linowe - to nasz przepis na wakacje, które na długo pozostaną w pamięci.
AlphaCamp naukowy - plaża
NOWI ZNAJOMI
Z CAŁEJ POLSKI
Na obozy AlphaCamp przyjeżdżają uczestnicy z całej Polski, jest to więc doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości, które przetrwają długie lata!
AlphaCamp naukowy - chemia
Inspirujące eksperymenty
przedsmak naukowej kuchni
Zajrzymy do naszych wakacyjnych laboratoriów korzystając z gościnności organizowanych równolegle obozów naukowych.
AlphaCamp naukowy - biologia
Doświadczona kadra
stawiamy na pasjonatów
Wychowawcy dbają nie tylko ciekawe zagospodarowanie czasu, ale także o przyjazną i bezpieczną atmosferę po to, by Twoje dziecko chciało do nas wrócić w kolejnych latach!

Przygodowy
 

Wszystkie turnusy

2200

zniżki dla grup (min. 2 osoby) oraz dotychczasowych uczestników

Zajęcia z animatorami
Fabularna narracja
Dodatkowe atrakcje
Każdy dzień zaplanowany w 100%
Wiek uczestników - 9 - 15 lat
Transport za dodatkową opłatą
2. i 3. z dopłatą za diety specjalne

Atrakcje dodatkowe (wliczone w cenę)

Oprócz atrakcji oferowanych na terenie ośrodka uczestnicy obozu skorzystają z następujących atrakcji dodatkowych:

  • spływ kajakowy rzeką Wieprz
  • park linowy – dwie trasy
  • rowery wodne na zalewie w Krasnobrodzie
  • zajęcia naukowe pod okiem edukatorów z naszego obozu naukowego
  • zwiedzanie Zamościa lub Zwierzyńca 

Nasza kadra - lato 2023

Karolina Paszek - edukator i wychowawca

Karolina Paszek

Edukator / wychowawca

Karolina pracuje z nami drugi sezon. Kocha pracę z ludźmi - stąd też kierunek - pielęgniarstwo. Gra w siatkówkę, dużo jeździ na rowerze i bierze udział w spływach kajakowych.

Praca z dziećmi sprawia jej niesamowitą radość. Uwielbia dzielić się z nimi nauką, wiedzą i umiejętnościami, jakie posiada.

Przede wszytkim jednak Karolina to pasjonatka języka migowego. Ukończyła już 3 kursy na poziom zaawansowany i na tym nie zamierza poprzestać. Na TikToku prowadzi kanał Wymigane (@karolina_paszek).

Została wyróżniona przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty jako wybitnie uzdolniona matematycznie. Pragnie być motywacją zarówno dla młodszych jak i dla starszych oraz pokazać, że jedyne ograniczenia jakie posiadamy znajdują się w naszych głowach!

Paulina Worsztynowicz

Paulina Worsztynowicz

Edukator / wychowawca

Paulina jest z nami od samego początku - to już czwarty raz. Nauczyciel matematyki. Uwielbia naukę i technikę. Od najmłodszych lat chciała pracować z dziećmi i przybliżać im tajniki matematycznego świata i dlatego właśnie pracuje w szkole podstawowej.

Uczy przez zabawę i doświadczanie świata. Dlatego w tym roku zadba o to, by uczestnicy obozów przygodowych nie narzekali na brak atrakcji!

Ma doświadczenie w spływach kajakowych, a nawet kurs operatora parku linowego! Jej pasją jest żeglarstwo i odkrywanie nowych zakątków świata. W wolnej chwili czyta książki.

Jakub Stryczyński

Kuba Stryczyński

Edukator / wychowawca

Kuba w tym roku dołącza do naszego zespołu. Jest absolwentem mat-fizu, który napisał 5 rozszerzonych matur i finalnie - aby dostać się na wymarzone studia na akademii muzycznej - nie potrzebował żadnej z nich.

Kuba studiuje wokalistykę ze specjalizacją musical i chciałby w przyszłości występować na deskach teatru muzycznego. Od 12 lat ćwiczy również karate w odmianie shotokan a w wolnych chwilach gra na gitarze i gotuje.

Idealny materiał na inspirującego wychowawcę!

Tak się bawiliśmy - lato 2021

Tak się bawiliśmy - lato 2019

Cena, terminy i ośrodki

Obozy przygodowe organizujemy na wszystkich 3 turnusach. Uczestnicy obozów przygodowych będą zakwaterowani w ośrodku Elbest (1wszy turnus) oraz Pszczeliniec (2gi i 3ci turnus).

Informację o cenach znajdą Państwo na stronie z kalendarzem Lato 2023.

przygodowo-aktywny
(9-15 lat)

07 lipca – 16 lipca 
16 lipca – 25 lipca
25 lipca – 03 sierpnia

Twoje dziecko nie ma jeszcze 9 lat lub ma więcej niż 15 lat?

Nie przejmuj się! W kolejnych latach będziemy rozwijali ofertę dla młodszych i starszych dzieci! Już teraz wypełnij specjalną ankietę i skorzystaj z atrakcyjnych ofert w przyszłym sezonie!