Obóz Przygodowy AlphaCamp

Nie zapominamy o tym, że lato to przede wszystkim wakacje i dobra zabawa.

Dlatego uruchamiamy Obozy Przygodowo-Naukowe AlphaCamp z bogatym programem zajęć na świeżym powietrzu, grami terenowymi, codziennymi zajęciami z animatorami i mnóstwem niezapomnianych atrakcji.

Inspiracja, edukacja, rozrywka

Obozy Przygodowo-Naukowe AlphaCamp

Wszystko za co kochamy wakacje

Obozy Przygodowo-Naukowe AlphaCamp to niekończąca się zabawa. Wykorzystamy nie tylko to, co dała nam natura, ale także niezwykłą kreatywność naszych doświadczonych animatorów, którzy nie pozwolą dzieciakom nudzić się nawet przez chwilę.

Każdego dnia uczestnicy stawią czoła nowym wyzwaniom, wezmą udział w grach i zabawach angażujących zarówno ciało, jak i umysł.

Obozy Aktywne AlphaCamp

Opis obozu - atrakcje

Ideą obozów przygodowo-naukowych jest dostarczenie uczestnikom maksymalnej dawki pozytywnych emocji. Wakacje to fantastyczny czas, ale łatwo jest je ‘przespać’. Zadbamy o to, aby każdy dzień był pełen wrażeń, które dzieciaki będą wspominać co najmniej przez kolejne 12 miesięcy marząc o powrocie i kolejnym spotkaniu z naszą kadrą. Wkrótce przedstawimy szczegóły programu obozów, który dostosowany będzie do specyfiki ośrodków goszczących AlphaCamp 2021. O wysoki poziom endorfin i bezpieczeństwo zadba doświadczona kadra wychowawców, których przedstawimy Państwu wkrótce na podstronie LUDZIE. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.  

Cena, terminy i ośrodki

Informacje o terminach i ośrodkach, w których organizujemy obozy w tym sezonie znajdą Państwo na stronie z kalendarzem Lato 2021.

Ceny obozów zostaną opublikowane wkrótce.