Klauzula zgody na przetwarzanie danych

Treść klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę XYZ sp. z o. o. z siedzibą w ……….., ul. ……………., w następujących celach: 

  • realizacja rezerwacji miejsca na wybranym obozie
  • obsługa zgłoszenia chęci współpracy w charakterze animatora
  • działania marketingowe 

Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych]. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. 

Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem info@alphacamp.pl.

Twoje dane są bezpieczne

Przekazywanie danych osobowych w ankietach zamieszczonych na naszych stronach jest dobrowolne i wynika z konieczności obsługi Państwa zgłoszeń.

Prosimy tylko o te dane, które są absolutnie niezbędne. W każdej chwili masz wgląd do danych na swój temat, możesz je modyfikować lub usunąć.