Bon turystyczny

program rządowy

Przyjmujemy bony turystyczne!

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny

AlphaCamp – obozy naukowe Radka Brzózki – kontunuują udział w programie Ministerstwa Rozwoju i Polskiej Organizacji Turystycznej Bon TurystycznyAkcja wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca września 2022 roku.

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł

Więcej informacji na temat procedury aktywowania bonu znajdziesz na oficjalnej stronie programu tutaj.

Pytania i odpowiedzi

 • Jak wygląda procedura płatności z wykorzystaniem bonu?
  Na etapie zawierania umowy (poprzez formularz w systemie Copernicus) nic się nie zmienia. Prosimy jedynie wpisać informację o chęci wykorzystania bonu w polu uwagi lub kody promocyjne, ale można także w każdej chwili wysłać do nas maila lub zadzwonić (nawet jeśli tej informacji nie było w formularzu) i wybrać tę formę płatności.

  Następnie ustalamy termin kontaktu telefonicznego (taka rozmowa zajmuje maksymalnie 5 minut). Przed rozmową prosimy o aktywowanie bonu (instrukcja na stronach ZUS znajduje się tutaj) i przesłanie kodu płatności mailem. Podczas rozmowy podają Państwo kwotę do pobrania z bonu. System komputerowy ZUS wysyła do Państwa SMS autoryzacyjny – jeżeli wszstykie informacje (kwota i odbiorca) zgadzają się, przekazują nam Państwo kod autoryzacyjny z SMSa. Na tym koniec!
 • Jak sprawdzić czy organizator obozów AlphaCamp jest faktycznie uprawniony do pobierania opłat z wykorzystaniem Bonu Turystycznego?
  Organizatorem obozów AlphaCamp jest Radosław Brzózka działający pod firmą “Radosław Brzózka” i to jest podmiot uprawniony do przyjmowania opłat za pomocą bonu. Polska Organizacja Turystyczna udostępnia stale aktualizowaną listę podmiotów biorących udział w programie. W każdej chwili mogą tam Państwo sprawdzić czy nasza (lub inna dowolna) firma ma prawo korzystać z bonów. Lista podmiotów znajduje się pod tym linkiem (w wyszukiwarce wystarczy wpisać “Radosław Brzózka” w polu nazwa).
 • Na co można przeznaczyć Bon Turystyczny w ramach oferty AlphaCamp?
  Oferowane przez nas obozy to – w rozumieniu prawa – imprezy turystyczne. Środki z bonu można zatem wykorzystać na zakup dowolnej takiej imprezy (obozu) z naszej oferty.
 • Czy płacąc za pomocą Bonu Turystycznego można wykorzystać tylko część dostępnej kwoty (tj. mniej, niż 500 zł)?
  Tak. To Państwo decydują jak duże środki z bonu przeznaczyć na zakup dowolnej usługi. 
 • Jak opłacić pozostałą część kwoty za obozy?
  Pozostałą część kwoty opłacają Państwo według standardowej procedury, tzn. poprzez przelew na rachunek bankowy wskazany w umowie.
 • Czy korzystanie z bonu ogranicza możliwość udziału w promocjach AlphaCamp?
  Absolutnie nie! Sposób płatności nie ma żadnego wpływu na przysługujące Państwu promocje!
 • Do kiedy można wykorzystać Bon Turystyczny?
  Bony Turystyczne zgodnie z ustawą można wykorzystać aż do końca marca 2020 roku. To znaczy, że będą Państwo mogli opłacić za ich pomocą dowolne obozy z naszej oferty na lata 2021 i 2022.
 • Nie znalazłam(-em) tutaj odpowiedzi na moje pytanie – jak mogę się z Wami skontaktować?
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możesz wysłać maila, wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na tej stronie.