Turnusy i ośrodek

Magiczne Roztocze

Pierwsza edycja obozów naukowych AlphaCamp odbędzie się w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski – na Roztoczu. Ośrodek “Barwy Roztocza” (strona ośrodka) otoczony jest lasami sosnowymi poprzecinanymi gęstą siatką ścieżek, które posłużą nam do organizacji przyrodniczych wypraw i wycieczek krajoznawczych. W pobliżu znajduje się także zalew z publiczną, strzeżoną plażą. Wśród wielu pozanaukowych atrakcji, które przygotowaliśmy dla uczestników obozów AlphaCamp znalazły się m.in. spływy kajakowe, wizyta w parku linowym i leśne rajdy piesze.

Terminy turnusów

Każdy obóz trwa 10 dni. Pierwszego dnia obozowicze przyjeżdżają na miejsce – gwarantujemy transport z Warszawy (informacje logistyczne dostępne są podczas rejestracji). Ostatniego dnia rano dzieci ruszają w drogę powrotną do Warszawy.

Obok znajduje się lista wszystkich turnusów obozów letnich AlphaCamp 2019. Podczas rejestracji dziecka należy wybrać preferowany termin.

Kolejnym krokiem będzie wpłacenie zaliczki – szczegółowe informacje i instrukcje zostaną wysłane rodzicom, którzy wypełnili formularz rejestracyjny.

.

Cena obozu

  • 12 lipca – 21 lipca (koniec rejestracji)

  • 21 lipca  30 lipca (koniec rejestracji)

  • 13 sierpnia – 22 sierpnia (mało miejsc)

Podana cena zawiera wszelkie koszty związane z transportem z punktu zbiórki w Warszawie do ośrodka w Krasnobrodzie oraz powrót, zajęcia z edukatorami, zajęcia dodatkowe, zakwaterowanie i wyżywienie.

Transport

Przewóz dzieci na trasie Warszawa - Krasnobród obsługuje firma DamaroBUS (www.damarobus.pl)